Logo Unidevelopment

bookowska 18

Bookowska 18

ul. Bukowska 18, Poznań

W sprzedaży (0)

Rozpocznij nowy rozdział...

Nowa, wyjątkowa inwestycja powstaje w samym centrum Poznania. Tu wszystko jest blisko, tuż obok, a kameralny, prywatny park dzielić będzie mieszkańców od zgiełku miasta. To może być Twoja oaza, to może być Twój dom...

bookowska 18

To miejsce jest Ci pisane!

Na co masz dziś ochotę? Opera, kino, a może ciekawe wydarzenie lub koncert na Targach? Możesz odwiedzić Stary Browar, wybrać się na zakupy - lokalnie na Rynek Jeżycki lub do centrum handlowego przy Dworcu PKP. Wieczorem zaproś przyjaciół do jednej z tych klimatycznych knajpek za rogiem... Dobrze zrobi Ci też spacer – Park Wilsonia? Palmiarnia? A może skoczysz na drugą stronę i odwiedzisz Stare Zoo? Najważniejsze, że wszędzie masz blisko.

mapa bookowska

Lokalizacja

Wszystko masz pod ręką.
Nie tracisz czasu na dojazdy.

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
Start przedsprzedaży
2
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
Gotowa konstrukcja budynku
4
Pozwolenie na użytkowanie
5
Przekazywanie kluczy
6
Zakończenie sprzedaży

Kontakt

bookowska18 [at] monday.pl
BIURO SPRZEDAŻY BOOKOWSKA 18

ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań

poniedziałek - 9:00 - 17:00
wtorek - 12:00 - 17:00
środa-czwartek - 9:00 - 17:00
piątek - 8:00 - 16:00
Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (03-285 Warszawa, ul. Kondratowicza 37) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody