Logo Unidevelopment

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Rozpoczęła się budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie. Projekt ten zostanie wybudowany łącznie w 4 etapach. W pierwszym z nich powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 94 m². W ofercie znalazły się lokale dwu- , trzy- i czteropokojowe. Do tych na parterze przynależeć będą ogródki. Na wyższych piętrach zaprojektowano balkony oraz loggie. Wokół budynków powstanie też sześć stref rekreacyjnych, obejmujących m.in. siłownię plenerową, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw oraz boisko do gier zespołowych.

Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w IV kw. 2020 roku. Łącznie, na całym osiedlu  planowanych jest około 470 mieszkań w 15 kameralnych, trzypiętrowych budynkach. Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł/m² do 9 600 zł/m².

Chrzanów, czyli część Bemowa, w której powstanie Osiedle Coopera, to dynamicznie  rozwijająca się lokalizacja w Warszawie. Przyszłych mieszkańców przyciąga tu między innymi planowana II linia metra. Już teraz do dyspozycji mieszkańców są liczne połączenia komunikacji miejskiej oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdują się też placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne.

Więcej na temat oferty można dowiedzieć się w biurze sprzedaży znajdującym się przy ul. Górczewskiej 257b.

Informacje o inwestycji Osiedle Coopera znajdują na stronie:

www.osiedlecoopera.pl