Logo Unidevelopment

Prezent od FIBARO

Kup mieszkanie na osiedlu Idea Ogrody a pakiet Smart Home od FIBARO otrzymasz w prezencie!

Pakiet FIBARO jest wszystkim czego potrzebujesz w swoim nowym domu na Osiedlu Idea Ogrody! Chcesz kompleksowo sterować urządzeniami za pomocą smartphona, zoptymalizować zużycie energii, a jednocześnie podnieść komfort i zapewnić sobie bezpieczeństwo? Zestaw urządzeń FIBARO doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok do stworzenia swojego własnego inteligentnego domu.

 

 

JEDEN SYSTEM - WIELE MOŻLIWOŚCI:

Sterowanie ogrzewaniem. Z FIBARO możesz w prosty sposób sterować ogrzewaniem i dostosować temperaturę w domu do Twojego stylu życia. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę dostosowaną do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Wietrzysz pokój? System może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

Sterowanie oświetleniem. Inteligentne ściemniacze pozwalają na płynną regulację natężeniem światła, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią atmosferę. Intensywność oświetlenia może zależeć od pory dnia, rodzaju wykonywanych czynności. 

Kontrola ruchu.  Czujnik ruchu zintegrowany z systemem oświetlenia pozwoli w prosty sposób zaoszczędzić energię. Światło włączy się automatycznie, gdy ktoś wejdzie do pokoju i wyłączy się, gdy nie zostanie wykryty ruch. Po zaprogramowaniu odpowiednich scen w godzinach nocnych, będzie załączał odpowiednie światła, oświetlając nam drogę do kuchni lub toalety.

Czujnik natężenia oświetlenia. Dzięki zainstalowanemu czujnikowi ruchu system bada
natężenie światła – w zależności od intensywności światła na zewnątrz, system może uruchomić odpowiednie oświetlenie. 

Sterowanie gniazdami elektrycznymi. Sterownie gniazdem elektrycznym, pod które podłączona jest np. listwa RTV w salonie. Funkcja ta umożliwia wyłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych takich jak - TV, amplituner, konsola do gier, dekoder, DVD przy wyjściu z domu. Dzięki niej zmniejszamy zużycie energii pobieranej przez urządzenia wpięte do sieci elektrycznej oraz zwiększamy bezpieczeństwo poprzez wyeliminowanie ryzyka powstania pożaru wywołanego przez urządzenie wpięte do prądu.

Sterowanie urządzeniami. Dzięki zainstalowanej inteligentnej wtyczce podłączonej do każdego gniazda elektrycznego, system w bezobsługowy sposób zdalnie zarządza urządzeniami elektrycznymi.  Posiada funkcje pomiaru zużywanej mocy przez urządzenia do niego podłączone i daje możliwość odczytu zużytej energii na tablecie w postaci graficznych wykresów.

Czujnik kontaktronowy. Specjalne czujniki otwarcia okien lub drzwi umożliwiają wykonanie dowolnych czynności, na przykład otwarcie drzwi wejściowych wieczorem spowoduje zapalenie świateł w przedpokoju. Wychodząc z domu będziesz mógł sprawdzić, czy wszystkie okna są zamknięte oraz gdy zajdzie taka potrzeba, zdalnie zamknąć okna połaciowe, wyposażone w elektryczne siłowniki. 

Czujnik zalania. Funkcjonalny czujnik zalania umieszczony wszędzie tam, gdzie można podejrzewać możliwe nieszczelności, a dostęp do tych miejsc jest bardzo utrudniony, nawet 
przy najmniejszych wyciekach, wyśle informacje na telefon i poinformuje o grożącym zalaniu.

Czujnik dymu. gwarantuje maksymalną ochronę, wykrywając nie tylko zadymienie, ale także nagłe zmiany temperatury. Urządzenie posiada dwa wskaźniki alarmowe – wbudowaną syrenę oraz wskaźnik świetlny RGB. 

System alarmowy. Dzięki zainstalowanemu czujnikowi ruchu, system FIBARO może spełniać rolę systemu alarmowego. Po wpisaniu kodu PIN na klawiaturze swojego telefonu lub tabletu możliwe jest uzbrajanie lub rozbrajanie alarmu z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki wcześniej zbudowanym scenom, gdy system wykryje ruch w mieszkaniu podczas nieobecności domowników, natychmiast prześle informację o zdarzeniu, specjalnym komunikatem na telefonie. 

Ochrona sabotażowa. Dla zapewnienia bezpieczeństwa czujnik ruchu został wyposażony
w ochronę przed sabotażem. Każda próba przestawienia czy zmiany pola widzenia czujnika wywoła alarm, a system błyskawicznie poinformuje nas o tym, wysyłając powiadomienie na urządzenia mobilne.

 

Więcej informacji i kontakt do biura sprzedaży:

Biuro Sprzedaży mieszkań
Osiedle Idea Ogrody

tel. +48 48 377 08 77
e-mail: biuroatosiedleidea [dot] pl
ul. Listopadowa 5
26-601 Radom

https://unidevelopment.pl/osiedle-idea-ogrody

 

funkcje