Logo Unidevelopment

Unidevelopment buduje mieszkania w Radomiu

Przy ul. Listopadowej w Radomiu firma wybuduje osiedle Idea Ogrody. Ceny mieszkań wynoszą 4,6 - 4,8 tys. zł za mkw.

Osiedle Idea Ogrody to część wieloetapowej inwestycji w dzielnicy Wacyn. Unidevelopment rozpoczął tam budowę mieszkań w 2016 roku. Idea Ogrody to kompleks 15 kameralnych budynków, które powstaną przy ul. Listopadowej w Radomiu. W każdym z nich deweloper zaplanował po cztery lokale o powierzchniach 85 i 92 mkw. Do kupienia jest 12 mieszkań.

- Wszystkie będą mieć niezależne wejście, ogródek oraz własne miejsca postojowe - opisują przedstawiciele dewelopera.- W pobliżu znajdują się m.in. szkoła podstawowa i średnia, przedszkola, mniejsze i większe sklepy, stacje benzynowe, przychodnie, apteki, poczta i kluby fitness. Powstające osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Niedaleko są trasy linii autobusowych. Mieszkańcy będą też mieli łatwy dostęp do dróg wylotowych w kierunku Warszawy, Krakowa i Łodzi.

Unidevelopment w radomskiej dzielnicy Wacyn pomiędzy ul. Przytycką, Listopadową, Radiową i Uniwersytecką ma teren o powierzchni ok. 29 ha. - Zgodnie z przyjętą strategią na tej nieruchomości będą realizowane kolejne etapy projektu łączącego funkcje mieszkaniowe, usługowe i rekreacyjne. Oprócz nowych budynków, wokół pobliskiego akwenu planowane są m.in. tereny zielone - zapowiada firma. - Inwestycja ma dodatkowo ożywić tę część miasta i sprawić, że stanie się dostępna dla wszystkich mieszkańców Radomia. -

Nasza nieruchomość ma ogromny potencjał, wynikający z lokalizacji i przyjętych założeń urbanistycznych. Dzięki nim może tu powstać część miasta, która zapewni mieszkańcom możliwość spokojnego życia w otoczeniu zieleni oraz łatwy dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i innych udogodnień - zachęca Zbigniew Gościcki, prezes Unidevelopment. - W pierwszej części naszej wieloetapowej inwestycji sprzedaliśmy wszystkie mieszkania.

Dotychczas na terenie radomskiej nieruchomości należącej do Unidevelopment powstał wielorodzinny budynek z 46 mieszkaniami, garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Sprzedaż mieszkań prowadzi, tak samo jak w przypadku poprzedniego projektu Unidevelopment w Radomiu, firma RO.SA-Invest.

Unidevelopment buduje też mieszkania w Warszawie i w Poznaniu. W ciągu dziesięciu lat działalności firma oddała do użytku ponad 3 tys. lokali. W samym 2017 roku spółka sprzedała 621 mieszkań. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich. Należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy UNIBEP.

RO.SA.-Invest to deweloper działający na rynku nieruchomości od 2004 roku. Jest częścią Grupy ROSA. Spółka buduje bloki wielorodzinne, osiedla domów jednorodzinnych i lokale usługowo-handlowe.

Więcej informacji o osiedlu: https://unidevelopment.pl/osiedle-idea-ogrody

Treść artykułu: https://www.rp.pl/Budowa-i-remont/311049984-Unidevelopment-buduje-mieszkania-w-Radomiu.html