Logo Unidevelopment

Konkurs rysunkowy: Idealne miasto według najmłodszych

Unidevelopment S.A., oraz Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr w Radomiu zapraszają uczniów szkół podstawowych w wieku 7-13 lat do udziału w konkursie plastycznym „Moje idealne miejsce”. To nasza kolejna wspólna akcja skierowana do lokalnej społeczności w Radomiu.

Tworzenie miast, w których żyje się dobrze, jest tematem gorących dyskusji, angażującym wiele osób. Tym razem Unidevelopment S.A., wraz z MOK Amfiteatr postanowili podejść do tego zagadnienia w niecodzienny sposób i sprawdzić, co na ten temat sadzą dzieci. W ramach konkursu „Moje idealne miejsce” zachęcamy ich do przygotowania dowolną techniką prac plastycznych, w których zaprezentują swoją wizję idealnego miejsca do życia. Czy w wymarzonej przestrzeni miejskiej jest miejsce na zieleń? A może dominują tam wysokie budynki? Jesteśmy niezmiernie ciekawi odpowiedzi! Każda z nich jest prawidłowa, dlatego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody – pamiątkowy dyplom i kieszonkowe upominki. Przygotowaliśmy również cztery nagrody główne – lśniące hulajnogi idealne na wiosenne, miejskie eskapady.

Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2023 r. Prace są przyjmowane w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5 w Radomiu. Na miejscu należy wypełnić kartę zgłoszeniową. Istnieje również możliwość nadesłania prac pocztą – wtedy kartę zgłoszeniową należy dołączyć do listu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 kwietnia 2023 r.

Co więcej, wszystkie zgłoszone prace zostaną pokazane na wystawie wokół Osiedla IDEA realizowanego przez Unidevelopment SA przy ul. Listopadowej w Radomiu.

Współorganizacja konkursu z Amfiteatrem Radom, to jeden z przykładów na zaangażowanie Unidevelopment SA w życie lokalnych społeczności. Konkurs „Moje idealne miejsce” wpisuje się w założenia spółki, która realizując swoje inwestycje, współtworzy zrównoważoną przestrzeń miejską, a zarazem podejmuje szereg działań skierowanych do mieszkańców. Akcje takie jak konkurs plastyczny „Moje idealne miejsce” czy kampania ekoPOZYTYWNIE aktywizują ich, wzmacniają więzi społeczne i kształtują postawy proekologiczne.

Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Więcej informacji o Osiedlu Idea w Radomiu: https://osiedleidea.pl/