Logo Unidevelopment

Unidevelopment na podium!

Unidevelopment zdobył 3. miejsce w konkursie Lider nieruchomości 2022 organizowanym przez portal otodom.

Dokładna analiza materiałów promocyjnych, szczegółowe badanie poziomu obsługi klientów i gorące dyskusje kapituły konkursowej oceniającej inwestycje mieszkaniowe – tak wnikliwie sprawdzano deweloperów w ramach konkursu Lider Nieruchomości 2022. Unidevelopment zdobył 3. miejsce wśród spółek realizujących projekty mieszkaniowe na rynku warszawskim.

„Ogromne gratulacje należą się z pewnością pracownikom działu marketingu i sprzedaży, z którymi na co dzień mam ogromną przyjemność pracować. Dziękuję im za wspaniałe zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm. Podziękowania należą się również wszystkim osobom odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację inwestycji Unidevelopment. Wspólnie tworzymy osiedla, które są dobrze oceniane przez ekspertów z branży, przyciągają klientów, i w których dobrze się mieszka - a to jest przecież najważniejsze w naszej działalności – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment SA.

Unidevelopment na podium

Lider Nieruchomości to coroczny plebiscyt serwisu Otodom. W tym roku został on rozszerzony o kategorię dla deweloperów. W konkursie nagradzani są liderzy, którzy na tle konkurencji wyróżniają się profesjonalizmem, wyjątkowym podejściem do klienta i dobrym zrozumieniem jego potrzeb.

Oceniając deweloperów Kapituła konkursu, poddała ocenie m.in. przejrzystość i rzetelność stron internetowych inwestycji, następnie przeprowadziła audyt mailowy oraz aż trzykrotny audyt telefoniczny sprawdzający w praktyce jakość obsługi klienta. Ostatnim etapem zmagań były obrady Kapituły Konkursowej, która oceniła inwestycje deweloperskie.