Logo Unidevelopment

Unidevelopment SA w gronie 5 najlepszych, stołecznych deweloperów

Unidevelopment SA otrzymał nominację do finalnego etapu konkursu „Lider Nieruchomości”. Nasza firma znalazła się w gronie 5 najlepszych deweloperów w Warszawie!

Lider Nieruchomości to coroczny plebiscyt serwisu Otodom. W tym roku został on rozszerzony o kategorię dla deweloperów. W konkursie nagradzani są liderzy, którzy na tle konkurencji wyróżniają się profesjonalizmem, wyjątkowym podejściem do klienta i dobrym zrozumieniem jego potrzeb.

Nominacja do grona najlepszych pięciu deweloperów działających w stolicy w konkursie „Lider Nieruchomości” to dla nas wspaniałe wyróżnienie oraz dowód uznania dla naszej pracy i zaangażowania. Jesteśmy dumni, z tego, że nasze projekty i inwestycje zostały zauważone przez ekspertów z branży. To ważny sygnał, że nieustanne wsłuchiwanie się w opinie naszych klientów i starania, które podejmujemy w celu promowania najlepszych praktyk w branży nieruchomości są skuteczne – mówi Barbara Kunicka Dyrektor sprzedaży i marketingu w Unidevelopment SA.

Otodom to jeden z najpopularniejszych serwisów z ofertami nieruchomości, który od 5 lat prowadzi własny plebiscyt najlepszych podmiotów w branży nieruchomości. W kategorii deweloperów weryfikacja laureatów odbywa się w szczegółowy sposób, gdyż na przestrzeni czterech etapów, w których analizowane są m.in. dane jakościowe na temat inwestycji, poziom obsługi klienta czy wkład uczestników w tworzenie wartościowych przestrzeni.

Kapituła konkursu poddaje ocenie m.in. przejrzystość i rzetelność stron internetowych inwestycji, następnie przeprowadza audyt mailowy oraz aż trzykrotny audyt telefoniczny sprawdzający w praktyce jakość obsługi klienta. Ostatni etap zmagań to obrady Kapituły Konkursowej, która ocenia inwestycje deweloperskie. Członkowie Kapituły biorą pod uwagę m.in. ich wpływ na lokalną społeczność, odpowiadanie na potrzeby mieszkańców danego miejsca czy dopasowanie do okolicznej architektury. Deweloperzy są wyłaniani z 8 rynków, jak m.in. Warszawa, Karków, Górny Śląsk czy Trójmiasto.

Zwycięzców plebiscytu zostaną ogłoszeni podczas gali finałowej, która odbędzie się już 21 kwietnia 2023 r. w Warszawie.