Logo Unidevelopment

Unidevelopment z prestiżowym wyróżnieniem

Unidevelopment otrzymał Certyfikat Dewelopera – dokument potwierdzający uczciwość oraz rzetelność prowadzonych działań. To już kolejny raz, gdy firma została doceniona tym szczególnym wyróżnieniem.

Dokument przyznawany jest przez Kapitułę Certyfikatu Dewelopera PZPB. Po upływie dwóch lat, każdy deweloper musi zostać poddany kolejnej weryfikacji. Ideą wyróżnienia jest to, aby służyło ono za rekomendację dla banków, firm współpracujących oraz potencjalnych klientów. Oprócz tego, certyfikat poświadcza dobre praktyki i rzetelność dewelopera.

Aby uzyskać dokument, należy spełniać szereg wymogów, m.in.: posiadać w swoim portfolio co najmniej trzy budynki wielorodzinne lub dwadzieścia domów jednorodzinnych, a także być w dobrej sytuacji finansowej. Historia Certyfikatu sięga 1999 roku, kiedy na fali przemian zachodzących w Polsce, zmieniał się także rynek deweloperski, i potrzebne były narzędzia do weryfikacji jego działań. To właśnie z potrzeby kontroli jakości, zrodziła się idea zaświadczenia, które niezmiennie od ponad 20 lat, dowodzi o jakości usług.