Logo Unidevelopment

Ruszyła budowa nowego osiedla na Ursusie

W drugiej połowie lipca, na warszawskim Ursusie ruszyła budowa inwestycji Ursa Home. Będzie ona przeprowadzana w dwóch etapach. Ukończenie pierwszego z nich, na którym już ok. 2/3 mieszkań objętych jest umowami rezerwacyjnymi, planowane jest na IV kw. 2020 roku, a drugiego w I kw. 2021. Łącznie w inwestycji znajdywać się będzie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. Ursa Home to już trzeci wspólny projekt po inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park, realizowany w warszawskiej dzielnicy Ursus przez Unidevelopment SA i CPD SA.

Powierzchnia mieszkań oferowanych w Ursa Home wynosi od 29 m² do 98 m². W pierwszym etapie dostępne są 153 lokale. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 6 940 zł/m². Każde z nich posiadać będzie loggię, balkon, taras lub ogródek. Podczas projektowania architekci przykładali dużą wagę do podziału powierzchni użytkowanej na strefę dzienną i nocną. Duża część mieszkań posiada jasną kuchnię, zlokalizowaną przy pokoju dziennym, co daje możliwość łączenia pomieszczeń.

Duże znaczenie dla mieszkańców będzie miała bliskość zespołu szkolno-przedszkolnego oraz planowana budowa szkoły podstawowej. Ponadto bogata infrastruktura zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.  

Więcej informacji na temat inwestycji można uzyskać na stronie: http:/www.ursahome.pl lub bezpośrednio w Biurze Sprzedaży przy ul. Hennela 10 (od ulicy Dyrekcyjnej).