Logo Unidevelopment

Wykończenie pod klucz

Dla klientów Osiedla Coopera wybraliśmy firmę Deer Design do świadczenia usług wykończenia mieszkań "pod klucz".

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 4 standardy podstawowe. Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe.

JAK%20TO%20DZIA%C5%81A.jpg

W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksowe programy aranżacji „pod klucz”, które dzielą się na 4 standardy, a ich ceny kształtują się następująco:

Programy_aranzacji

DODATKOWO KAŻDY KLIENT INWESTYCJI OSIEDLE COOPERA MOŻE SKORZYSTAĆ Z DARMOWEJ PORADY ARCHITEKTA WNĘTRZ!

ZALETY%20PROGRAM%C3%93W%20.jpg

KONTAKT
+48 883 555 647
pracowniaatdeerdesign [dot] pl
SHOWROOM: ul. Twarda 64,  00-818 Warszawa

Obrazki galerii: