Logo Unidevelopment

Osiedle 360 etap II

wizualizacja osiedle 360 1

ul. Kapelanów Armii Krajowej 1, Warszawa

Liczne lokale usługowe w okolicy sprawią, że zakupy zajmą tylko chwilę
Siłownia na świeżym powietrzu zastąpi zamknięte sale klubu fitness
Garaże podziemne
Wideofony z podglądem na plac zabaw

Koncepcja

Osiedle 360° położone jest w sąsiedztwie Jeziorka Balaton na warszawskim Gocławiu, przy ul. Kapelanów Armii Krajowej. Drugi etap inwestycji, którego budowa rozpoczęła się w 2016 roku, składa się ze 116 mieszkań rozmieszczonych w dwóch budynkach o wysokości 8 i 5 pięter. Na dachu każdego z nich dostępne są duże tarasy, przynależne do mieszkań położonych na najwyższej kondygnacji. Na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw a także miejsce ze stojakami na rowery.

Nazwa osiedla nawiązuje do jego usytuowania zapewniającego wszystkie potrzebne użyteczności "pod ręką". W najbliższym sąsiedztwie są liczne sklepy, szkoły, przychodnie i przystanki autobusowe. Dojazd do centrum zajmuje tylko kilkanaście minut. W okolicy są też duże arterie komunikacyjne, ułatwiające wyjazd poza miasto.

Zobacz, jak blisko znajdują się wszystkie potrzebne miejsca.

Odprowadzenie dzieci do szkoły zajmie Ci kilka minut, a dojazd do pracy w centrum to zaledwie kwadrans. Również sklepy, apteki i bankomaty znajdują się w promieniu 400 metrów od domu. Nie będziesz tracić czasu na dalekie dojazdy, wszystko czego zapragniesz znajdziesz w zasięgu ręki.

Kontakt

Jak dojechać?
(+48) 22 298 98 98
osiedle360 [at] unidevelopment.pl
Biuro Sprzedaży:

ul. Cybernetyki 9
02-677 Warszawa

Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (02-677 Warszawa ul. Cybernetyki 9) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody