Logo Unidevelopment

Osiedle Idea Ogrody

Osiedle Idea Ogrody

ul. Listopadowa 19, Radom

Ukończone
Bezczynszowe
mieszkania
Prywatne i duże
ogrody
Lokalizacja
w willowej dzielnicy Radomia
Tylko 10 minut
od centrum miasta
Klucz
Status:
Przekazywanie kluczy

Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Wacyn w Radomiu, Osiedle Idea Ogrody tworzyć będzie kompleks 15 budynków w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich zaprojektowano 4 dwupoziomowe mieszkania z prywatnym, dużym ogrodem, strychem i oddzielnym wejściem. W pierwszym etapie inwestycji, ukończonym w II kwartale 2019 roku wybudowane zostały 3 domy. Kolejny etap będzie liczył 12 budynków.

W Ogrodach czas upływa wolniej, możesz odpocząć, zrelaksować się i cieszyć każdą chwilą - bezpiecznie, wygodnie i komfortowo. Połączenie prostej, modernistycznej architektury z przestrzenią rekreacyjną sprzyja spędzaniu czasu wolnego w gronie najbliższych.

Osiedle IDEA OGRODY jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. W okolicy znajdują się przedszkole, szkoły, restauracje i supermarkety.

Doświadczaj wygody na co dzień
icon1
icon2
icon3
icon4
icon5
icon6
icon7
icon8

Nowy Wacyn - kompleksowy projekt zabudowy

Osiedle IDEA OGRODY leży na terenie dzielnicy Wacyn. Chcemy zmienić tę część Radomia w nowoczesną, zagospodarowaną i atrakcyjną dzielnicę, położoną blisko centrum, a jednocześnie znajdującą się w otoczeniu zieleni. Obszar na działce ok. 29,2 ha będzie miał dostęp do strefy usług komercyjnych, szkół i usług medycznych, a dzięki nowej obwodnicy również do węzłów wylotowych z Radomia w kierunku Kielc, Tomaszowa Mazowieckiego, Warszawy i Lublina.

W przyszłości powstaną na Wacynie nowe strefy wypoczynkowe i rekreacyjne oraz handlowe, które wraz z nowoczesną stylistyką budynków zrealizują koncepcję na miejsce doskonałe do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.

Planujemy, aby centralnym punktem nowego osiedla był plac miejski. Stałby się on lokalną strefą drobnych usług, sklepików i kawiarni. Stanowiłby także uzupełnienie dla spokojnej części parkowej Wacyna, a poprzez uwzględnioną w projekcie wyższą pierzeję, nawiązywałby do typowej zabudowy miejskiej.

 

Osiedle Idea - mapa

Obrazki galerii: 

Zamieszkaj w domu swoich marzeń

Wyobraź sobie, że wprowadzasz się do domu, który wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyłeś! Nie musisz szukać na własną rękę materiałów wykończeniowych, nie musisz się martwić o znalezienie podwykonawców, nie musisz rozmyślać nad wypracowaniem funkcjonalnych rozwiązań, które posłużą Ci na lata. Twój nowy dom jest gotowy abyś w nim zamieszkał!

Zobacz przykładowy projekt salonu z częścią kuchenną dla mieszkania na Osiedlu Idea Ogrody wykonaną przez RedNet. O szczegóły zapytaj w biurze sprzedaży.

 

Osiedle Idea - mapa

Obrazki galerii: 

Twój nowy, inteligentny dom

Smart Home FIBARO to rewolucyjny system, który zapewni Ci najwyższy poziom wygody i efektywności w zarządzaniu inteligentnym domem. Chciałbyś wrócić do bardziej ogrzanego domu gdy wracasz w mroźny, nieprzyjemny dzień z pracy lub spaceru? A może jednym kliknięciem ze swojego telefonu chcesz zabezpieczyć dom tzn. zdalnie zamknąć okna, wyłączyć urządzenia elektryczne oraz uzbroić alarm? To wszystko jest dostępne z systemem Smart Home FIBARO, który otrzymasz przy zakupie mieszkania. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie w swoim nowym domu na Osiedlu Idea Ogrody!

Poznaj wszystkie funkcje systemu, który pokochasz już od pierwszego użycia!

fibaro-ogrody

Inwestor

Inwestorem Osiedla Idea Ogrody jest Unidevelopment SA – rzetelny i doświadczony deweloper o polskim rodowodzie.

 • Wieloletnie doświadczenie deweloperskie
 • Ponad 3.000 zbudowanych i oddanych mieszkań w Warszawie, Poznaniu, Bielsku Podlaskim i Radomiu
 • Dbałość o funkcjonalną architekturę i wysokiej jakości wykonawstwo
 • Przemyślane i niebanalne projekty
 • Przynależność spółki do Grupy UNIBEP notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
 • Członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich
 • Laureat prestiżowego Certyfikatu Dewelopera PZPB
 • Budowlana Firma Roku 2017 wg miesięcznika Builder

 

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
IV kwartał 2018
Start przedsprzedaży
2
IV kwartał 2018
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
I kwartał 2019
Gotowa konstrukcja budynku
4
II kwartał 2019
Pozwolenie na użytkowanie
5
II kwartał 2019
Przekazywanie kluczy
6
Zakończenie sprzedaży
Aktualności
Prezent
Prezent od FIBARO
Kup mieszkanie na osiedlu Idea Ogrody a pakiet Smart Home od FIBARO otrzymasz w prezencie! Pakiet FIBARO jest wszystkim czego potrzebujesz w swoim…
RABAT AŻ DO 11 000 ZŁ
RABAT AŻ DO 11 000 ZŁ
Marzy Ci się własny dom z ogrodem? Tylko teraz wyjątkowa promocja: RABAT AŻ DO 11 000 zł na Osiedlu Idea Ogrody! Nie czekaj – wybierz Osiedle Idea…
Osiedle Idea Ogrody
Fotorelacja z budowy Osiedle Idea Ogrody
W naszej galerii dodaliśmy zdjęcia zrobione w lipcu 2019 r na terenie inwestycji Osiedle Idea Ogrody w Radomiu. Zapraszamy do galerii.
25.05 Dzień otwarty na Osiedlu Idea Ogrody
25.05 Dzień otwarty w Radomiu
Spełnij swoje marzenie o własnym domu z ogrodem! Już w sobotę 25 maja w godzinach 10:00-14:00 zapraszamy na Dzień Otwarty na nowym osiedlu przy ul.…
System inteligentnego domu GRATIS
System inteligentnego domu GRATIS
Przy zakupie mieszkania 92 m² na Osiedlu Idea Ogrody w Radomiu - system inteligentnego domu GRATIS! Pakiet FIBARO jest wszystkim czego potrzebujesz w…
Dzień otwarty w Radomiu
Dzień otwarty na budowie Osiedla Idea Ogrody
Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Dnia Otwartego 8.12.2018 r., w godzinach 10:00-15:00 w Radomiu. W tym dniu otwieramy bramy budowy i zapraszamy…
Rzeczpospolita
Unidevelopment buduje mieszkania w Radomiu
Przy ul. Listopadowej w Radomiu firma wybuduje osiedle Idea Ogrody. Ceny mieszkań wynoszą 4,6 - 4,8 tys. zł za mkw. Osiedle Idea Ogrody to część…

Kontakt

+48 660 755 680
ogrody [at] unidevelopment.pl
Biuro Sprzedaży mieszkań

ul. Listopadowa 5
26-601 Radom

wtorek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-15:00

Nasze biura sprzedaży w pełni funkcjonują w standardowych godzinach pracy.
Wdrożyliśmy szczególne procedury obsługi mając na względzie bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów jak i Pracowników.

Zapraszamy do dogodnej dla Państwa formy kontaktu:

 • Telefon
 • E-mail
 • Spotkanie osobiste w biurze
 • Spotkanie online (wideorozmowa)
Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (03-285 Warszawa, ul. Kondratowicza 37) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody