Logo Unidevelopment

Osiedle Idea Venus

Osiedle Idea Venus

ul. Listopadowa 19, Radom

Planowane
2,8 kilometra
od centrum miasta
364 mieszkania
powierzchnia od 27 do 95 mkw.
Zielona strefa
rekreacji
Plac zabaw
w pobliżu
Status:
Start przedsprzedaży

Przed uruchomieniem podstrony należy zmienić Status z Planowane na W sprzedaży

+ włączyć pokazanie pinezki na mapie na stronie głównej

Osiedle Idea Venus

Osiedle w zaciszu Radomia

Osiedle Idea Venus, będące częścią większej koncepcji urbanistycznej, to kompleks 2 budynków, w których zaprojektowaliśmy łącznie 346 mieszkań. Na co dzień docenisz przemyślane rozwiązania architektoniczne takie jak obecność wind z dostępem do parkingów podziemnych, komórek lokatorskich i wózkowni, a także przestrzeni do przechowywania rowerów. Ucieszy Cię również sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.

Pełna gama udogodnień w jednym miejscu
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Poznaj swoje nowe osiedle

Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstały dwa budynki Omega oraz Idea Leo, a teraz przyszedł czas na nowy etap w tym układzie, czyli Ideę Venus, która składać się będzie z 2 budynków.

Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.

Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem. Osiedle Idea Venus zlokalizowane jest w okolicy z łatwym dostępem do lokali usługowych i gastronomicznych, sklepów, przedszkoli i szkół.

Osiedle Idea Venus

.

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
II kwartał 2022
Start przedsprzedaży
2
II kwartał 2022
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
III kwartał 2023
Gotowa konstrukcja budynku
4
IV kwartał 2023
Pozwolenie na użytkowanie
5
IV kwartał 2023
Przekazywanie kluczy
6
Zakończenie sprzedaży

Kontakt

48 377 08 77
idea [at] unidevelopment.pl
Biuro Sprzedaży mieszkań

ul. Listopadowa 5
26-601 Radom

poniedziałek-piątek 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 14:00
Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (03-285 Warszawa, ul. Kondratowicza 37) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody