Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokaleatunidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Poznaniu:

Monday Development Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań
tel. +48 61 670 50 50
e-mail: sprzedazatmondaydevelopment [dot] pl

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

LOKALE HANDLOWE W WARSZAWIE

Osiedle Latte - Warszawa, Bielany

Inwestycja Osiedle Latte znajduje się w Warszawie, na Bielanach-Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 7 (8.4 km od centrum Warszawy) i jest realizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy, z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym i 5 lokali usługowy w części parterowej. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesne osiedla, stacja Metro Młociny, szkoły i przedszkola.

Na terenie inwestycji znajduje się 5 lokali usługowych z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

LOKALE HANDLOWE W POZNANIU

Fama Jeżyce - Poznań

Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Poznaniacy chętnie tu zaglądają, bowiem miejsce przyciąga nietypowymi wydarzeniami kulturalnymi oraz oryginalnymi konceptami gastronomicznymi i usługowymi. Od kilku lat pojawiają się tu coraz to nowe knajpki a wraz z nimi ludzie szukający nowego poziomu kulinarnych wrażeń i relaksu. Pragnących włączyć się w rozwój jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania zapraszamy na Famę Jeżyce!

W 1 etapie inwestycji powstanie 10 lokali handlowo-użytkowych z dużymi witrynami i wejściem wprost z ulicy.

Osiedle Bookowska18 - Poznań

Bookowska 18 to inwestycja znajdująca się w centrum Poznania, realizowana we współpracy Monday Development oraz Unidevelopment S.A.

Osiedle podzielone jest na 2 budynki, w których mieści się aż 170 mieszkań utrzymując przy tym kameralny klimat.

Bookowska 18 to przestrzeń z potencjałem dla biznesu. Dlaczego ścisłe centrum miasta to prestiż dla każdej marki? Doskonała komunikacja to wygoda dotarcia z dowolnego kierunku miasta. Stale rozwijająca się okolica to nowi, lokalni klienci.

Na parterach budynków od ul. Bukowskiej zaprojektowano 5 lokali handlowo-usługowych.