Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż bądź wynajem. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Cybernetyki 9
02-677 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokaleatunidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Poznaniu:

Monday Development SA
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań
tel. +48 61 670 50 50
e-mail: sprzedazatmondaydevelopment [dot] pl

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

LOKALE HANDLOWE W WARSZAWIE

Warszawa - Targówek

Osiedle Gama
ul. Kondratowicza 37
Całkowita powierzchnia użytkowa: ok. 3,8 tys. mkw.

Osiedle już wybudowane - lokale dostępne od ręki.

Osiedle Gama zadziwia swoją funkcjonalnością i nowoczesnym stylem. Każdy szczegół inwestycji został przemyślany i rzetelnie wykonany. Dzięki lokalizacji w tętniącej życiem dzielnicy z gęstą zabudową mieszkalną i bardzo dobrą komunikacją gwarantowana jest duża liczka klientów. Niedaleko, bo 150 metrów od Osiedla Gama planowana jest stacja II linii metra „Kondratowicza”. Plan przebudowy ulicy Kondratowicza zakłada przekształcenie jej  miejsca aleją, będącą osią Bródna, wygodną oraz przyjazną dla mieszkańców.

Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych w pionach lub poziomach. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Nasza propozycja zagospodarowania: Świetne miejsce na klub fitness, salon kosmetyczny,  przychodnię lekarską, restaurację, kawiarnię, oddział banku lub innej instytucji finansowej.

Warszawa - Ursus

Osiedle Ursa Smart City
ul. Hennela 10 (obok CH Factory)

Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, bo to najbezpieczniejsze i najszybciej rozwijające się miejsce w Warszawie. Ponadto dogodna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że całe miasto masz pod ręką. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Factory Ursus i Ratusz Ursus.

Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Osiedle już wybudowane - lokale dostępne od ręki.

Nasza propozycja zagospodarowania: Dogodne miejsce na sklep spożyczy, salon kosmetyczny, kawiarnię lub inną działalność usługową.

Zobacz stronę osiedla

 

LOKALE HANDLOWE W POZNANIU

Poznań - biurowiec Quadro Office

Nowoczesny biurowiec Quadro Office zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania, w sąsiedztwie Starego Rynku z licznymi kawiarniami i restauracjami. Dodatkową korzyścią lokalizacji – zwłaszcza z punktu widzenia kancelarii adwokackich i notarialnych – jest bliskie położenie siedzib Prokuratury Okręgowej, Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Budynek posiada 18 lokali biurowych o powierzchni od 44 do 190 m2. Atrakcyjny projekt architektoniczny, wysoki standard wykończenia i udogodnienia, takie jak windy, kontrola dostępu, klimatyzacja czy parking sprawiają, że jest to idealna przestrzeń dla każdego biznesu.