Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokaleatunidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Poznaniu:

Monday Development Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań
tel. +48 61 670 50 50
e-mail: sprzedazatmondaydevelopment [dot] pl

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

LOKALE HANDLOWE W POZNANIU

Bookowska 18 - Poznań

Bookowska 18 to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w samym centrum Poznania między ulicami Bukowską a Grunwaldzką. W dwóch budynkach powstanie łącznie 170 mieszkań. Na parterze od strony ulicy Bukowskiej powstanie 5 lokali usługowych z przydzielonymi zewnętrznymi miejscami postojowymi dla klientów.

Lokalizacja inwestycji z pewnością podniesie prestiż firm lokujących tu swój biznes. Na uwagę zasługuje doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno środkami transportu miejskiego jak i własnym autem, a także przynależne do lokali zewnętrzne miejsca postojowe.

Fama Jeżyce - Poznań

Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Poznaniacy chętnie tu zaglądają, bowiem miejsce przyciąga nietypowymi wydarzeniami kulturalnymi oraz oryginalnymi konceptami gastronomicznymi i usługowymi. Od kilku lat pojawiają się tu coraz to nowe knajpki a wraz z nimi ludzie szukający nowego poziomu kulinarnych wrażeń i relaksu. Pragnących włączyć się w rozwój jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania zapraszamy na Famę Jeżyce!

W 1 etapie inwestycji powstanie 10 lokali handlowo-użytkowych z dużymi witrynami i wejściem wprost z ulicy.