Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokaleatunidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Poznaniu:

Monday Development Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań
tel. +48 61 670 50 50
e-mail: sprzedazatmondaydevelopment [dot] pl

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

LOKALE HANDLOWE W WARSZAWIE

Osiedle Latte - Warszawa, Bielany

Inwestycja Osiedle Latte znajduje się w Warszawie, na Bielanach-Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 7 (8.4 km od centrum Warszawy) i jest realizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy, z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym i 5 lokali usługowy w części parterowej. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesne osiedla, stacja Metro Młociny, szkoły i przedszkola.

Na terenie inwestycji znajduje się 5 lokali usługowych z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

Ursa Home - Warszawa, Ursus

Osiedle Ursa Home znajduje się w Warszawie, w samym sercu Ursusa, przy ulicy Hennela. Jest trzecią częścią Projektu Ursa, którego realizacji podjęły się firmy CPD S.A. oraz Unidevelopment S.A. Korzystne położenie Ursusa niedaleko obwodnicy Warszawy oraz linii kolejowych daje możliwość połączenia dynamizmu centrum z kameralnym charakterem przedmieść.Po sąsiedzku znajduje się Urząd Dzielnicy, centrum handlowe Factory Outlet, a także aktywnie działający Dom Kultury Arsus. Bliskie otoczenie Ursa Home jest obecnie w trakcie modernizacji. Powstają tu nowe przestrzenie rekreacyjno – sportowe oraz kulturalne. Rewitalizacja terenów pofabrycznych ma na celu poprawę jakości przestrzeni publicznej oraz wprowadzenie rozwiązań przyjaznych środowisku.

W ofercie: ostatni lokalu usługowy, szczególnie polecany na biuro: z trzema pokojami biurowymi, zapleczem sanitarnym i magazynkiem.
Lokal jest gotowy, możliwy natychmiastowego do użytkowania.

LOKALE HANDLOWE W POZNANIU

Fama Jeżyce - Poznań

Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Poznaniacy chętnie tu zaglądają, bowiem miejsce przyciąga nietypowymi wydarzeniami kulturalnymi oraz oryginalnymi konceptami gastronomicznymi i usługowymi. Od kilku lat pojawiają się tu coraz to nowe knajpki a wraz z nimi ludzie szukający nowego poziomu kulinarnych wrażeń i relaksu. Pragnących włączyć się w rozwój jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania zapraszamy na Famę Jeżyce!

W 1 etapie inwestycji powstanie 10 lokali handlowo-użytkowych z dużymi witrynami i wejściem wprost z ulicy.