Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokaleatunidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Poznaniu:

Monday Development SA
ul. Piątkowska 116
60-649 Poznań
tel. +48 61 670 50 50
e-mail: sprzedazatmondaydevelopment [dot] pl

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

LOKALE HANDLOWE W WARSZAWIE

Warszawa - Ursus

Osiedle Ursa Home
ul. Quo Vadis 1 (obok CH Factory)

Osiedle Ursa Home powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, ponieważ jest najbezpieczniejszym i najszybciej rozwijającym się miejscem w Warszawie. Posiada również dogodną lokalizację i bogatą infrastrukturę, które sprawiają, że całe miasto znajduje się w zasięgu ręki. W pobliżu zlokalizowane są centrum handlowe Factory Ursus oraz Urząd Dzielnicy Ursus.

W tej inwestycji istnieje możliwość zakupu lokali połączonych.

Każdy z lokali posiada witrynę oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu usługowego ma ponadto możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Nasza propozycja zagospodarowania: dogodne miejsce na sklep spożywczy, salon kosmetyczny, kawiarnię lub inną działalność usługową.

Zobacz stronę osiedla

 

LOKALE HANDLOWE W POZNANIU

Poznań - biurowiec Quadro Office

Nowoczesny biurowiec Quadro Office zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania, w sąsiedztwie Starego Rynku z licznymi kawiarniami i restauracjami. Dodatkową korzyścią lokalizacji – zwłaszcza z punktu widzenia kancelarii adwokackich i notarialnych – jest bliskie położenie siedzib Prokuratury Okręgowej, Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Budynek posiada 18 lokali biurowych o powierzchni od 44 do 190 m2. Atrakcyjny projekt architektoniczny, wysoki standard wykończenia i udogodnienia, takie jak windy, kontrola dostępu, klimatyzacja czy parking sprawiają, że jest to idealna przestrzeń dla każdego biznesu.