Logo Unidevelopment

Polski deweloper

Unidevelopment SA polski deweloper

 

inwestycje warszawa

 

inwestycja poznań

 

Unidevelopment SA
polski deweloper na rynku od 12 lat

W kwietniu 2020 roku upłynęło 12 lat od rozpoczęcia działalności polskiego dewelopera Unidevelopment SA. W ciągu ostatniej dekady zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego. Nasza spółka, należąca do Grupy UNIBEP SA, z każdym rokiem konsekwentnie rozwijała się realizując nowe projekty oraz stawiając na wartości takie jak jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Od 2008 roku obecni jesteśmy w Warszawie, od 2012 w Poznaniu, a od 2016 roku także w Radomiu i Bielsku Podlaskim. Nasza spółka zrealizowała już łącznie 15 inwestycji, w których oddała do użytku ponad 3000 mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali usługowych. Ich całkowita powierzchnia to ponad 15.000 metrów kwadratowych. A w przygotowaniu mamy kolejne ciekawe projekty.

 

Nagrody i uznanie wśród klientów

Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Podczas ostatnich dziesięciu lat została wyróżniona wieloma nagrodami w środowisku branżowym m.in. tytułem Budowlanej Firmy Roku Miesięcznika Builder (w latach 2016 i 2017), czy Srebrnym Orłem Polskiego Budownictwa. Nagrodzony został również prezes firmy  Zbigniew Gościcki, który otrzymał w 2017 roku tytuł Osobowości Branży miesięcznika Builder.

pzfdbuilder

Firma zapracowała na zaufanie swoich klientów. Potwierdza to m.in. badanie przeprowadzone w lipcu 2017 roku przez Zakład Geografii Miast i Organizacji Przestrzennej Uniwersytetu Warszawskiego, które dotyczyło Unidevelopment SA. Wykazało ono, że do najmocniejszych stron dewelopera, respondenci zaliczają przede wszystkim jego wyjątkowe podejście do klienta. Wymieniają też pięć głównych powodów zakupu mieszkania od firmy, do których należą: oryginalna architektura, korzystna cena, dobrze zagospodarowany teren otaczający, ciekawy projekt mieszkań oraz dogodna lokalizacja. Walory te składają się na zadowolenie klientów, które stanowi podstawę zaufania, jakim darzona jest spółka.

 

ekopozytywnie_id-01.png

EkoPOZYTYWNIE nurtuje nas natura

Jako firma odpowiedzialna społecznie Unidevelopment SA realizuje działania, które korzystnie wpływają na nasze otoczenie. Od 2017 roku deweloper prowadzi kampanię społeczną pod nazwą EkoPOZYTYWNIE nurtuje nas natura. Akcja skupia się na dbaniu o przyrodę w mieście, m.in. na poprawie warunków życia małych zwierząt.

W ciągu ostatnich 11 lat Unidevelopment SA zbudowała mocną pozycję wśród firm działających na konkurencyjnym rynku deweloperskim. Spółka zdobyła grono zadowolonych klientów, działając odpowiedzialnie, oferując ciekawe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach oraz gwarantując wysoką jakość usług. W najbliższych latach zamierza kontynuować swój dynamiczny rozwój.

Zobacz nasz profil na FB

Czy wiesz, że...
Marywilska Osiedle Kameralne to inwestycja na Białołęce, przy ulicy Marywilskiej w Warszawie, w pobliżu stacji SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej).
Firma Unidevelopment zdobyła tytuł Budowlana Firma Roku 2017, przyznawany przez miesięcznik „Builder”
Prowadzisz działalność handlowo-usługową? Polecamy lokale różnej wielkości, przy ul. Kondratowicza na Targówku oraz przy ul. Hennela w Ursusie (obok ratusza).
Mamy w sprzedaży również gotowe mieszkania, m.in. na osiedlu Marywilska Osiedle Kameralne. Zadzwoń po ofertę!
Kapituła PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa) po raz kolejny przyznała firmie Unidevelopment SA prestiżowy Certyfikat Dewelopera.