Logo Unidevelopment

KODO

KODO

Zaprojektuj indywidualnie z projektantem

ZAUFAJ EKSPERTOM

  • Unikatowy projekt wnętrza
  • Możliwe zmiany układu i funkcjonalności
  • Nieograniczona baza materiałów
  • Zabudowy stolarskie
  • Dobór mebli i dekoracji

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz – tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Zespół doświadczonych architektów, indywidualne podejście do projektu  oraz pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi gwarantuje doskonały efekt końcowy. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się niepowtarzalną przestrzenią, urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb.

Jak to działa?

KUPUJESZ MIESZKANIE
Skonsultuj się z nami tuż po podpisaniu umowy i ciesz się korzyściami Early Bird! W naszej pracowni czekamy na Ciebie gotowi pomóc zaplanować wykończenie Twojego wnętrza i przeprowadzić proces zmian lokatorskich.

PODPISUJESZ UMOWĘ Z KODO
Ustalamy zakres usługi, koszty i czas wykonania poszczególnych prac.

PROJEKTUJESZ Z NAMI SWOJE WNĘTRZE
Każdy projekt traktujemy indywidualnie, łącząc nasze doświadczenie z Twoimi preferencjami i upodobaniami. Zwieńczeniem prac jest zatwierdzenie projektu do realizacji, który wykonamy w ramach wybranego przez Ciebie programu wykończeń.

PRZEKAZUJESZ MIESZKANIE DO REALIZACJI
Od tego momentu rozpoczyna się realizacja projektu, a termin jej zakończenia jest ustalony w umowie.

REALIZUJEMY PROJEKT
Nad całym procesem czuwa dedykowany opiekun. Nasze realizacje są zgodne z założeniami projektowymi i zawsze ubezpieczone od wszelkich nieprzewidzianych wypadków.

WPROWADZASZ SIĘ DO GOTOWEGO MIESZKANIA
Odbierasz mieszkanie i cieszysz się nową przestrzenią do życia. Pełnię relaksu zapewnia Ci serwis gwarancyjny, z którego możesz korzystać przez 24 miesiące od daty odbioru.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ