Logo Unidevelopment

Zespół

Zbigniew Gościcki
Zbigniew Gościcki
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

Zbigniew Gościcki jest menedżerem z ponad 23-letnim doświadczeniem w sektorze deweloperskim, od 11 lat sprawuje funkcję Prezesa Zarządu w Unidevelopment SA. W swojej karierze zawodowej związany był m.in. z Echo Investment SA i Dom Development SA.

Jako członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz członek Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich, aktywnie uczestniczy w rozwoju branży deweloperskiej.

Ukończył Wydział Budownictwa Politechniki Warszawskiej, podyplomowe Studia Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej oraz Studium Podyplomowe Akademii  Psychologii Przywództwa.

Z zamiłowania żeglarz i nurek.

Mirosław Szczepański
Mirosław Szczepański
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Inwestycji

Doświadczony menedżer, związany z branżą deweloperską od ponad 23 lat w tym od 7 lat z Unidevelopment SA. Sprawował funkcje kierownicze w obszarze realizacji inwestycji deweloperskich m.in. w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Dom Development SA. 

Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego na Politechnice Świętokrzyskiej oraz podyplomowe studia menedżerskie dla deweloperów w Szkole Głównej Handlowej.

Interesuje się skokami narciarskimi oraz sportami zespołowymi.

Mariusz Przystupa
Mariusz Przystupa
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Finansowego

Finansista z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od 7 lat pracuje w strukturach Unidevelopment SA. W swojej karierze zawodowej związany był m.in. z Grupą Azoty Zakłady Azotowe Puławy oraz Grupą PGE SA.

Ukończył studia na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Interesuje się fotografią reporterską oraz dobrym kinem.

Ewa Przeździecka
Ewa Przeździecka
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu

Z Unidevelopment SA związana od początku powstania spółki w 2008 roku, a z Grupą Unibep od 2004 r. 

Posiada duże doświadczenie w marketingu dóbr inwestycyjnych. Od 2014 roku zarządza pionem sprzedaży i marketingu. Przed rozpoczęciem kariery na rynku nieruchomości pracowała w branży telekomunikacyjnej m.in. dla koncernu Siemens. 

Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej.

Pasjonatka wypraw w nieznane, literatury podróżniczej i fotografii przyrodniczej.

Barbara Kunicka
Barbara Kunicka
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Doświadczony praktyk sprzedaży, od ponad 19 lat związana z branżą deweloperską, a od 2014 roku z Unidevelopment SA. Wcześniej pracowała m.in. dla Sabe Investments Sp. z o.o., Wilanów Investments Sp. z o.o. oraz Sjaelso Poland Sp. z o.o.

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Socjologia oraz podyplomowe studia z zakresu Doradztwa Personalnego i Organizacyjnego na tej samej uczelni. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Najlepszym odpoczynkiem jest dla niej kino, podróże i gra w tenisa.

Dariusz Huta
Dariusz Huta
Dyrektor Biura Zarządzania Projektami

Inżynier z wieloletnim doświadczeniem, od ponad 21 lat w branży deweloperskiej. Z Unidevelopment SA związany od początku powstania spółki w 2008 roku, a z Grupą Unibep od 2007 r. Wcześniej pracował m.in. w Przedsiębiorstwie Budowlanym Prosbud, Przedsiębiorstwie Budowlanym BPB oraz firmie Włodarzewska SA. 

Absolwent Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 

Czynnie uprawia sport, jest posiadaczem I Dana w Taekwondo ITF.

Rada Nadzorcza Unidevelopment S.A.
Dariusz Blocher
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Bożenna Lachocka
Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
Beata Skowrońska
Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
Jan Mikołuszko
Członek Rady Nadzorczej