Logo Unidevelopment

zespół

Zespół

Zbigniew Gościcki
Zbigniew Gościcki
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

Zbigniew Gościcki jest menedżerem z ponad 23-letnim doświadczeniem w sektorze deweloperskim, od 11 lat sprawuje funkcję Prezesa Zarządu w Unidevelopment SA. W swojej karierze zawodowej związany był m.in. z Echo Investment SA i Dom Development SA.

Jako członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz członek Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich, aktywnie uczestniczy w rozwoju branży deweloperskiej.

Ukończył Wydział Budownictwa Politechniki Warszawskiej, podyplomowe Studia Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej oraz Studium Podyplomowe Akademii  Psychologii Przywództwa.

Z zamiłowania żeglarz i nurek.

Mirosław Szczepański
Mirosław Szczepański
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Inwestycji

Doświadczony menedżer, związany z branżą deweloperską od ponad 23 lat w tym od 7 lat z Unidevelopment SA. Sprawował funkcje kierownicze w obszarze realizacji inwestycji deweloperskich m.in. w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Dom Development SA. 

Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego na Politechnice Świętokrzyskiej oraz podyplomowe studia menedżerskie dla deweloperów w Szkole Głównej Handlowej.

Interesuje się skokami narciarskimi oraz sportami zespołowymi.

Mariusz Przystupa
Mariusz Przystupa
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Finansowego

Finansista z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od 7 lat pracuje w strukturach Unidevelopment SA. W swojej karierze zawodowej związany był m.in. z Grupą Azoty Zakłady Azotowe Puławy oraz Grupą PGE SA.

Ukończył studia na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Interesuje się fotografią reporterską oraz dobrym kinem.

Ewa Przeździecka
Ewa Przeździecka
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu

Z Unidevelopment SA związana od początku powstania spółki w 2008 roku, a z Grupą Unibep od 2004 r. 

Posiada duże doświadczenie w marketingu dóbr inwestycyjnych. Od 2014 roku zarządza pionem sprzedaży i marketingu. Przed rozpoczęciem kariery na rynku nieruchomości pracowała w branży telekomunikacyjnej m.in. dla koncernu Siemens. 

Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej.

Pasjonatka wypraw w nieznane, literatury podróżniczej i fotografii przyrodniczej.

Barbara Kunicka
Barbara Kunicka
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Doświadczony praktyk sprzedaży, od ponad 19 lat związana z branżą deweloperską, a od 2014 roku z Unidevelopment SA. Wcześniej pracowała m.in. dla Sabe Investments Sp. z o.o., Wilanów Investments Sp. z o.o. oraz Sjaelso Poland Sp. z o.o.

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Socjologia oraz podyplomowe studia z zakresu Doradztwa Personalnego i Organizacyjnego na tej samej uczelni. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Najlepszym odpoczynkiem jest dla niej kino, podróże i gra w tenisa.

Dariusz Huta
Dariusz Huta
Dyrektor Biura Zarządzania Projektami

Inżynier z wieloletnim doświadczeniem, od ponad 21 lat w branży deweloperskiej. Z Unidevelopment SA związany od początku powstania spółki w 2008 roku, a z Grupą Unibep od 2007 r. Wcześniej pracował m.in. w Przedsiębiorstwie Budowlanym Prosbud, Przedsiębiorstwie Budowlanym BPB oraz firmie Włodarzewska SA. 

Absolwent Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 

Czynnie uprawia sport, jest posiadaczem I Dana w Taekwondo ITF.

Rada Nadzorcza Unidevelopment S.A.
Leszek Marek Gołąbiecki
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Bożenna Lachocka
Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
Beata Maria Skowrońska
Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
Jan Mikołuszko
Członek Rady Nadzorczej
Sławomir Kiszycki
Członek Rady Nadzorczej
Piotr Kroenke
Członek Rady Nadzorczej