Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż lub wynajem. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Radomiu.

 

Poniżej wybrane lokale handlowe na sprzedaż lub wynajem:

Pauza Ochota - Warszawa, Ochota

Pauza Ochota to inwestycja apartamentowa, doskonała dla osób, które pragną odnaleźć chwilę spokoju w szybkim tempie miasta. Zlokalizowana w Warszawie, w kameralnej części Starej Ochoty przy ulicy nazwanej na cześć polskiego kompozytora – Tadeusza Joteyki. Realizowana w najwyższym standardzie wykończenia, zachwyca architekturą i pełną gamą udogodnień.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy, z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym i 4 lokali usługowy w części parterowej. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W niedalekim sąsiedztwie główne szlaki komunikacyjne Warszawy (Al. Jerozolimskie, ul. Grójecka), galerie handlowe (Blue City, Reduta), a także szkoły i przedszkola.

Na terenie inwestycji znajdują się 4 lokale usługowe z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

 

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:
ul. Barska 26 (wejście do biura od ulicy Białobrzeskiej), 02-315 Warszawa
(22) 298 98 94
pauzaatunidevelopment [dot] pl

Obrazki galerii: 

Osiedle Idea Venus – Radom

Osiedle Idea Venus to kompleks 2 budynków, które są częścią większej, nowoczesnej koncepcji urbanistycznej. Zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Radomia zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli czy restauracji. Projekt składa się ze 137 mieszkań. Na co dzień mieszkańcy docenią szereg udogodnień, takich jak: windy z dostępem do parkingów podziemnych, komórki lokatorskie czy wózkownie.

Na terenie inwestycji Idea Venus znajduje się 8 lokali usługowych z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:
ul. Listopadowa 5, 26-601 Radom
(48) 377 08 77
ideaatunidevelopment [dot] pl

Osiedle Idea Orion – Radom

Osiedle Idea w Radomiu to część spójnej wizji architektonicznej realizowanej przez Unidevelopment od 2016 roku. W jej ramach na zielonym Wacynie tworzymy komfortową dzielnicę mieszkaniową położoną blisko centrum (zaledwie 2,8 km), z kameralnymi budynkami, wygodnymi drogami i pięknymi terenami zielonymi. Projekt osiedla nawiązuje do nowoczesnej koncepcji urbanistycznej miasta 15-minutowego realizowanej obecnie z powodzeniem, m.in. w Paryżu. Zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Radomia zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli czy restauracji.

Osiedle Idea Orion to najnowszy etap Osiedla Idea. Składa się z 2 budynków, w których zaprojektowano 167 mieszkań oraz 5 lokali usługowych.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:
ul. Listopadowa 5, 26-601 Radom
(48) 377 08 77
ideaatunidevelopment [dot] pl