Logo Unidevelopment

Praga Square

Praga Square

ul. Goworowska 17, Warszawa

Ukończone
Status:
Zakończenie sprzedaży

Praga Square znajduje się w Warszawie przy ulicy Goworowskiej 17, w dobrze skomunikowanej części Targówka. Miejsce zawdzięcza swą wyjątkowość wysoko rozwiniętej infrastrukturze, ułatwiającej codzienne życie mieszkańców. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego, idealnego miejsca na spacer i wypoczynek. Bliskość licznych restauracji, galerii handlowych i punktów usługowych to kolejna ogromna korzyść mieszkania w Praga Square. 

Koncepcja architektoniczna Praga Square nawiązuje do prostoty wysmakowanych projektów kubistycznych. Zastosowanie prostych form i kształtów zapewnia inwestycji ponadczasowy wygląd, niezależnie od zmieniających się trendów. Minimalistyczna architektura budynku doskonale współgra z otoczeniem. O wyjątkowość inwestycji zadbano natomiast poprzez doskonałe dopracowanie detali, od spokojnej, delikatnej kolorystyki elewacji po skromną, lecz elegancką, bryłę budynku.

Praga Square to kameralny budynek, obejmujący 11 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchniach od 50 do 147 m², w tym dwa komfortowe lokale typu studio oraz jeden lokal usługowy. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców teren inwestycji został ogrodzony, a w podziemiach powstała funkcjonalna hala parkingowa.

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
Start przedsprzedaży
2
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
Gotowa konstrukcja budynku
4
Pozwolenie na użytkowanie
5
Przekazywanie kluczy
6
III kwartał 2013
Zakończenie sprzedaży