Logo Unidevelopment

ursa sky

Ursa Sky

ul. Silnikowa 13, Warszawa

Ukończone
2 budynki
7 pięter
365 mieszkania
od 2 do 4-pokojowych
Metraże
od 32 m² do 102 m²
9 lokali usługowych
m.in. kawiarnie, sklepy spożywcze
Status:
Zakończenie sprzedaży

Osiedle Ursa Sky znajduje się w samym sercu warszawskiej dzielnicy Ursus i jest czwartą częścią Projektu Ursa, którego realizacji podjęły się firmy CPD S.A. oraz Unidevelopment S.A.

W inwestycji powstało 384 mieszkania o powierzchniach od 32 m2 do 103 m2. Większość oferty stanowią mieszkania dwu- oraz trzypokojowe. W Ursa Sky zaplanowano jest również 376 miejsc w garażu podziemnym oraz 12 lokali usługowych usytuowanych na parterze.

Tu architektura nie dominuje nad otoczeniem – jest jej uzupełnieniem. Na dwóch budynkach tworzących Ursa Sky zastosowano jasną fasadę oraz elewację z charakterystycznym motywem ceramicznym, który stanowi nawiązanie do pofabrycznego rodowodu okolicy. Dodatkowymi elementami wpływającymi na klimat osiedla są pergole oraz leżaki umiejscowione we wspólnych przestrzeniach rekreacyjnych, w bliskim otoczeniu zieleni.

Po sąsiedzku znajduje się Urząd Dzielnicy, centrum handlowe Factory Outlet, a także aktywnie działający Dom Kultury Arsus. Mieszkając w Ursa Home masz do dyspozycji kilka pobliskich parków. Jeden jest tuż przy osiedlu, a od trzech pozostałych – Achera, Czechowickiego, Hassów – dzieli Cię zaledwie kilkunaście minut spacerem. Wszystkie są świetnie przygotowane na wizyty najmłodszych – place zabaw, fontanny, ścieżki rowerowe.

Osiedle Ursa Sky oddalone jest zaledwie 9 kilometrów od centrum Warszawy. Obecna infrastruktura zapewnia wygodny dostęp do innych części miasta oraz swobodny wyjazd ze stolicy (dojazd do obwodnicy zajmuje 5 minut). W pobliżu osiedla znajdują się dwa przystanki SKM oraz kilkunastu linii autobusowych, zapewniających połączenie z innymi dzielnicami. W godzinach szczytu pociągi kursują co 5-15 minut, a sam dojazd do śródmieścia zajmuje niecały kwadrans.

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
II kwartał 2021
Start przedsprzedaży
2
II kwartał 2021
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
II kwartał 2021
Gotowa konstrukcja budynku
4
II kwartał 2022
Pozwolenie na użytkowanie
5
II kwartał 2022
Przekazywanie kluczy
6
IV kwartał 2022
Zakończenie sprzedaży

Kontakt

sprzedaz [at] unidevelopment.pl
Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Hennela 10
02-495 Warszawa

Biuro sprzedaży zamknięte.

Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych inwestycji.

Przesyłając wiadomość zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych).

Jeśli dodatkowo chcesz otrzymywać od nas na stałe również inne oferty, możesz również wyrazić zgodę:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Unidevelopment S.A. drogą elektroniczną na mój adres e-mail ofert sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Unidevelopment S.A. oraz inne podmioty z grupy Unidevelopment S.A.

Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia powyższej w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.