Aktualności | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Pauza Ochota: przekazujemy klucze do apartamentów inwestycji premium

Na warszawskiej Ochocie trwa przekazywanie kluczy w ukończonej inwestycji Pauza Ochota. Powstało w niej 56 unikalnych mieszkań. Wśród nich są dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Z wielu mieszkań za panoramicznymi oknami rozpościera się widok na sąsiedni park. Architektura oraz wysoka jakość wykończenia idealnie wpisują się w okoliczną zabudowę tej części miasta.

Pauza Ochota to inwestycja stworzona z dbałością o każdy detal. W tym przypadku istotna jest też wysokość zabudowy (pięć pięter) oraz konsekwencja w proporcjach i podziałach architektonicznych nawiązujących do najlepszych rozwiązań przedwojennego modernizmu. Dzięki temu budynek w naturalny sposób wpisuje się w historyczny charakter Starej Ochoty z jej unikatowym klimatem i długą historią. Tym, co zasługuje na uwagę, jest również wysublimowane i przemyślane wykończenie budynku.

Naszym klientom obiecywaliśmy inwestycję o eleganckim, dyskretnym charakterze, która urzeknie ich detalami i sprawi, że poczują się wyjątkowo. Cieszę się, że dotrzymaliśmy słowa – mówi Aleksandra Knapiuk, Dyrektor Projektu Unidevelopment SA.

Staranność wykończenia widać już od progu. Elewacja kameralnego apartamentowca została wykonana z prefabrykowanych modułów z przestrzennymi elementami dekoracyjnymi o zróżnicowanym kształcie. Lekkości bryle dodają szklane witryny lokali usługowych usytuowanych na parterze. Wejście do budynku, w kształcie symetrycznego portalu, nawiązuje zaś do historycznej zabudowy z okresu międzywojennego. W podobnym tonie utrzymano części wspólne. Eleganckie lustra w przedsionkach klatek schodowych, holach windowych oraz w przestrzeni holu recepcyjnego to tylko niektóre z detali, na które warto zwrócić uwagę. W Pauzie Ochota nawet tablice z numerami mieszkań cieszą oko. A to nie koniec, ponieważ nie brakuje także bardziej spektakularnych rozwiązań, jak choćby kaskadowy żyrandol wykonany z 36 kolorowych, dmuchanych szklanych kul, który wypełnia hol nastrojowym światłem i stanowi wyjątkowy element dekoracyjny widoczny z zewnątrz. 

Wysmakowane detale, najwyższej jakości materiały, nawiązanie do bogactwa historii i nowoczesne udogodnienia – wszystko to sprawia, że inwestycję udało się zrealizować zgodnie z zapowiedzią o spełnieniu oczekiwań wobec najbardziej wymagających klientów. Pauza Ochota to idealne miejsce dla osób, które cenią komfort i ponadprzeciętne rozwiązania, a zarazem pragną mieszkać w zielonej okolicy z niebanalną przeszłością.

Warto bowiem pamiętać, że warszawska Stara Ochota to unikatowe miejsce na mapie Warszawy. Powstała w dwudziestoleciu międzywojennym w ramach koncepcji miasta ogrodu. Stąd spotkamy tu wiele cennych gatunków starodrzewa. Mimo bliskości do centrum miasta, nie dociera tutaj wielkomiejski zgiełk, a relaksowi sprzyjają liczne parki i skwery. Do najpopularniejszych należy Park Szczęśliwicki – idealne miejsce na spacery czy po prostu relaks w otoczeniu natury. W tej dzielnicy znajdziemy także eleganckie wille i stylowe modernistyczne kamienice, kojarzone z warszawską inteligencją z okresu międzywojennego w XX wieku.