Zastrzeżenia prawne | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja Kusocińskiego A/21 Przejdź do linku banera

Zawartość serwisu www.unidevelopment.pl, wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością firmy Unidevelopment SA z siedzibą przy ul. Kondratowicza 37, 03-285 Warszawa oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. W celach komercyjnych żadna część serwisu nie może bez uprzedniej pisemnej zgody Unidevelopment SA być kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana.

Unidevelopment SA nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały. Unidevelopment SA nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie serwisu. Za powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik serwisu.

Zamieszczone na niniejszej stronie internetowej opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych (Dz. U. nr 16 1964r., poz. 93 z późn. zmianami).