Aktualności | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Radomscy lekkoatleci zyskali nowego sponsora

Utytułowany radomski klub lekkoatletyczny RLTL Optima Radom właśnie zyskał wsparcie. Nowym sponsorem głównym został Unidevelopment SA, firma deweloperska od lat realizująca w Radomiu swoją flagową inwestycję Osiedle Idea. Dodatkowe środki pozwolą na zwiększenie nakładów na szkolenie młodzieży.

Nowy sponsor radomskiego klubu został przedstawiony podczas konferencji prasowej w siedzibie klubu. W ramach współpracy logotyp sponsora pojawi się m.in. na strojach radomskich lekkoatletów, podczas zawodów organizowanych przez klub, a także na jego obiektach treningowych. Umowa została podpisana na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Jako deweloper realizujemy w Radomiu dużą inwestycję mieszkaniową – Osiedle Idea – już od 7 lat. To dla nas ważne, aby łączyć działalność biznesową z zaangażowaniem społecznym, dlatego regularnie angażujemy się w akcje ekologiczne czy wspieramy relacje sąsiedzkie. Teraz, nawiązując współpracę sponsorską z RLTL Optima Radom idziemy o krok dalej. Z dumą będziemy wspierać ten lokalny lekkoatletyczny klub. Wierzymy, że ambitny cel, jaki wyznaczyło jego kierownictwo, czyli udział zawodników klubu w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku, jest realny. Z dumą będziemy wspierać klub na tej drodze, trzymając jednocześnie kciuki za sukcesy i rozwój kolejnych pokoleń sportowców – podkreślał Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment SA.

RLTL Optima Radom to jeden z najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce. Podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Polski 98. PZLA w klasyfikacji drużynowej klub zajął drugie miejsce w kraju z trzema złotymi, trzema srebrnymi i dwoma brązowymi krążkami. Zawodnicy z Radomia z powodzeniem reprezentują też Polskę na arenie międzynarodowej. Sprinterka Martyna Kotwiła, podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Europy, zdobyła srebrny medal w sztafecie 4x100 m.

Niezmiernie się cieszymy, że Unidevelopment zdecydował się nas wesprzeć. W klubie na pierwszym miejscu stawiamy zawodników i ich potrzeby, które możemy spełniać właśnie dzięki zaangażowaniu sponsorów. Wierzę, że dzięki wsparciu Unidevelopment będziemy mogli wspólnie świętować kolejne medale naszych zawodników – powiedział Piotr Zaniat, Prezes Zarządu RLTL Optima Radom.

Sukcesy odnoszą również młodzi lekkoatleci trenujący w radomskim klubie, którzy należą do krajowej czołówki. W klasyfikacji współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży prowadzonej w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego klub zajął bardzo wysokie, 12 miejsce wśród 386 klubów w Polsce.

Wsparcie dla klubu to kolejny przykład zaangażowania firmy w Radomiu. Niedawno, 8 lipca, deweloper wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury Amfiteatr zorganizował piknik sąsiedzki dla radomian. Firma i MOK prowadzą również akcje w ramach kampanii społecznej dewelopera „Ekopozytywnie – nurtuje nas natura”. M.in. w ostatnich miesiącach odbył się spacer ornitologiczny oraz warsztaty z budowania karmników. Unidevelopment SA jest również partnerem głównym Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Została ona ustanowiona przez radomski samorząd w 2015 roku i rokrocznie przyznawana jest autorom pierwszej lub drugiej książki napisanej prozą artystyczną w języku polskim.

Unidevelopment SA jest liderem wśród deweloperów działających na tym lokalnym rynku. Osiedle Idea na Wacynie to realizowany od 2016 roku, wieloetapowy projekt łączący funkcje mieszkaniowe z rekreacyjnymi i usługowymi. W ukończonych już inwestycjach na Osiedlu Idea firma sprzedała ponad 450 mieszkań. Aktualnie spółka realizuje etap Idea Orion, w ramach którego powstaną dwa budynki, a w nich 167 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdują się również mieszkania w etapach: Idea Ogrody oraz Idea Venus.

Więcej informacji o osiedlu Idea: osiedleidea.pl