Aktualności | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Rodzinny Piknik Olimpijski w Gdańsku już 25 maja !

Wszystkich głodnych sportowych emocji i dobrej zabawy na świeżym powietrzu serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Olimpijski na gdańskiej Morenie! Odbędzie się on 25 maja, w sobotę, w godzinach od 10:00 do 13:00 na nowym placu zabaw przy ulicy Marusarzówny. 

Organizując imprezę w duchu sportowym chcemy promować aktywne spędzanie wolnego czasu. Zainspirowała nas postać legendarnego olimpijczyka z okresu 20-lecia międzywojennego, Janusza Kusocińskiego, którego imię nosi nasza pierwsza trójmiejska inwestycja.  

Proponujemy mieszkańcom Moreny i nie tylko wydarzenie, podczas którego będą mogli wziąć udział w konkursach sportowych z nagrodami i skorzystać z trzech stref:

Strefy Sportowej, gdzie gdańscy sportowcy poprowadzą sztafety biegowe, treningi, a trenerzy z lokalnej szkółki szachowej zorganizują turniej szachowy;

Strefy Rekreacji, w której najmłodsi wraz z rodzicami przeniosą się do krainy Akademii Pana Kleksa, wspólnie poszukają skarbów Pana Kleksa;

Strefy Seniora, ze stanowiskami fizjoterapeutów, treningiem zumby, ćwiczeniami kręgosłupa i turniejem szachowym.

To świetna okazja, by – niezależnie od wieku – zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także zgarnąć firmowe gadżety Unidevelopment i inwestycji deweloperskiej Kusocińskiego.

Na uczestników pikniku czekać będą też naturalne lody, orzeźwiające napoje oraz kawa. Na wydarzenie zaprasza Unidevelopment wraz ze spółdzielnią LSWM "Morena".

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Gdańsk i portal trójmiasto.pl.