Nagrody i wyróżnienia | Unidevelopment - Deweloper Warszawa

Promocja Kusocińskiego A/21 Przejdź do linku banera
Certyfikat Dewelopera PZPB

Certyfikat Dewelopera PZPB 
 

Kapituła PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa) w 2023 roku po raz kolejny przyznała firmie Unidevelopment S.A. prestiżowy Certyfikat Dewelopera. Otrzymują go wyłącznie rzetelne i wiarygodne spółki działające na krajowym rynku nieruchomości.

Lider nieruchomości 2022

Unidevelopment zdobył 3. miejsce w konkursie Lider nieruchomości 2022 organizowanym przez portal otodom

W konkursie nagradzani są liderzy, którzy na tle konkurencji wyróżniają się profesjonalizmem, wyjątkowym podejściem do klienta i dobrym zrozumieniem jego potrzeb. Oceniając deweloperów Kapituła konkursu, poddała ocenie m.in. przejrzystość i rzetelność stron internetowych inwestycji, następnie przeprowadziła audyt mailowy oraz aż trzykrotny audyt telefoniczny sprawdzający w praktyce jakość obsługi klienta. Ostatnim etapem zmagań były obrady Kapituły Konkursowej, która oceniła inwestycje deweloperskie.

Najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania w Warszawie wg Obido

Najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania w Warszawie wg Obido

Osiedle Ursa Home, realizowane przez spółki Unidevelopment oraz CPD, zostało uznane za najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania w Warszawie. Zdecydowali tak użytkownicy portalu obido.pl, którzy w lutym 2020 r. oddali najwięcej głosów właśnie na tę inwestycję.

budowlana firma roku 2017

Budowlana Firma Roku 2016 i 2017 dla Unidevelopment wg. miesięcznika „Builder”

Nagrody Builder Awards przyznawane są od 14 lat przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika „Builder”. To prestiżowe w branży budowlanej wyróżnienie przyznawane jest firmom oraz menadżerom w uznaniu za osiągnięcia, innowacyjność oraz wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Spółka Unidevelopment w 2017 roku już po raz drugi została uznana "Budowlaną Firmą Roku".

Unidevelopment S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na warszawskim i poznańskim rynku deweloperskim. W 2016 roku spółka zrealizowała projekty Ursa Smart City i Gama w Warszawie oraz III etap Osiedla Czarnieckiego w Poznaniu. W 2017 roku z powodzeniem wybudowała osiedla Dom Awangarda i Osiedle 360° etap II w Warszawie oraz Zielony Sołacz Apartamenty w Poznaniu. Ubiegły rok firma zakończyła rekordową sprzedażą ponad pół tysiąca mieszkań oraz wprowadziła na rynek nowe inwestycje Ursa Park i Zielony Sołacz Tarasy.

osobowość branży 2017

Osobowości Branży 2017 dla prezesa Zbigniewa Gościckiego wg. miesięcznika „Builder”

Wydawnictwo Builder doceniło profesjonalizm prezesa Unidevelopment S.A., pana Zbigniewa Gościckiego przyznając mu już drugi rok z rzędu tytuł "Osobowość Branży Budownictwo" w 2017 roku. Zbigniew Gościcki jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej. Od 2010 roku związany jest z Unidevelopment S.A. gdzie jako Prezes Zarządu odpowiada za rozwój firmy. W tym czasie zbudował prężnie działający zespół, który z powodzeniem realizuje kolejne inwestycje deweloperskie i osiąga dobre wyniki sprzedaży.

Nagroda Srebrny Orzeł Polskiego Budownictwa

Nagroda Srebrny Orzeł Polskiego Budownictwa

Konkurs "Orły Polskiego Budownictwa" organizowany w 2010 i 2009 roku, w ramach Narodowego Programu Promocji POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2020, objęty jest honorowym Patronatem Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Nagrody w projektach to prestiżowe tytuły będące uhonorowaniem ciężkiej pracy Laureatów, a także docenieniem ich produktów, usług, technologii, procesów oraz metod organizacji i zarządzania.

logo pzfd

Unidevelopment jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od 2010 r. Firmy członkowskie Polskiego Związku Firm Deweloperskich stosują opracowane wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper.

Inwestycja przyjazna środowisku

Budynek Praga Square zrealizowany przez Unidevelopment na warszawskim Targówku zdobył nagrodę w kategorii „Inwestycja przyjazna środowisku” w plebiscycie Wojna Domowa 2013 organizowanym przez serwis mieszkaniowy otoDom.pl i portal Bankier.pl. Jury doceniło projekt m.in. za zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz lokalizację.

Certfikat PZFD

Osiedle Santorini zrealizowane przez Unidevelopment na warszawskiej Pradze Południe zdobyło w 2012 roku pierwszą nagrodę w dwóch kategoriach ogólnopolskiego konkursu na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011. Inwestycja została uznana numerem jeden wśród zespołów budynków wielorodzinnych oraz zdobyła tytuł na najlepszą zabudowę zgodną z zasadą zrównoważonego rozwoju. Plebiscyt został zorganizowany przez  Polski Związek Firm Deweloperskich.