Logo Unidevelopment

Pauza Ochota

Pauza Ochota

ul. Tadeusza Joteyki, Warszawa

56
mieszkań
5
pięter
od 38 mkw. do 132 mkw.
metraż mieszkań
4
lokale usługowe na parterze
Status:
Start przedsprzedaży

Przeglądanie oferty mieszkań oraz więcej informacji o osiedlu
PAUZA OCHOTA:

pauzaochota.pl

Pauza Ochota

 

Skomponowana z ochotą na wygodne życie

Bez pauz nie ma muzyki. Bez chwili wytchnienia nie ma rytmu miasta. Zatrzymaj się by żyć pełniej z Ochotą. Na Joteyki. Pauza Ochota to doskonała inwestycja dla osób, które pragną odnaleźć chwilę spokoju w szybkim tempie miasta. Zlokalizowana w kameralnej części Starej Ochoty przy ulicy nazwanej na cześć polskiego kompozytora – Tadeusza Joteyki.

 

Wykończona idealnie co do każdej nuty

Inwestycja będzie zlokalizowana pośród miejskiej zabudowy składającej się głównie z kamienic. Mając na uwadze okoliczną urbanistykę pierzei, w której znajduje się działkę, inwestor ma możliwość stworzenia unikalnego projektu. Wyjątkowy charakter Pauzy Ochoty zostanie stworzony, dzięki wzorowi kraty na elewacji frontowej składającej się z kombinacji gzymsów i pilastrów wykonanych z prefabrykowanego betonu. Wzór ten wypełniony zostanie ceramiką, która będzie kontrastować z gładkim betonem.

Włącz Pauzę na Ochocie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Lokalizacja w symfonii miasta

Mimo bliskości z centrum mieszkańcy Pauzy Ochoty będą mogli odpocząć i wyciszyć się w swoich mieszkaniach. W pobliżu inwestycji znajduje się park Szczęśliwicki z jeziorem oraz rozległymi terenami rekreacyjnymi.

W okolicy nie brakuje miejsc kultury takich jak: Och-Teatr, Muzeum Ikon oraz punktów gastronomicznych.

Dzięki bliskości z centrum Warszawy dzielnica jest doskonale skomunikowana (przystanki autobusowe, tramwajowe oraz dworzec zachodni, z którego można przemieszczać się WKD bądź SKM-ką).

 

Miejsce dla rowerzystów

Na Ochocie zdecydowanie nie brakuje tras rowerowych przebiegających przez park oraz główne ulicy. Osoby, które nie posiadają rowerów nie muszą się martwić, gdyż w okolicy znajdują się stacje rowerowe, z których istnieje możliwość wypożyczenia rowerów

Pauza Ochota

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
I kwartał 2022
Start przedsprzedaży
2
I kwartał 2022
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
II kwartał 2023
Gotowa konstrukcja budynku
4
II kwartał 2023
Pozwolenie na użytkowanie
5
III kwartał 2023
Przekazywanie kluczy
6
Zakończenie sprzedaży
Aktualności
Pauza Ochota
Kameralna inwestycja na Starej Ochocie
Pauza Ochota to inwestycja, która zaspokoi potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Bezpieczeństwo i wygodę zapewniają m.in.: ☑ recepcja na…
Ruszyła budowa inwestycji Pauza ochota
Ruszyła budowa inwestycji Pauza Ochota
Unidevelopment ruszył z nową inwestycją mieszkaniową w Warszawie. Pauza Ochota to kameralny projekt apartamentowy o podwyższonym standardzie, dla…

Kontakt

pauza [at] unidevelopment.pl
Biuro sprzedaży mieszkań Osiedle Pauza Ochota

ul. Barska 26 (wejście do biura od ulicy Białobrzeskiej)
02-325 Warszawa

poniedziałek - piątek: 10:00-18:00
sobota 10:00 - 15:00
Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (03-285 Warszawa, ul. Kondratowicza 37) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody