Logo Unidevelopment

Marywilska Osiedle Kameralne

Marywilska Osiedle Kameralne 1

ul. Marywilska 58, Warszawa

3
kameralne budynki
333
mieszkania
Teren
ogrodzony i chroniony
Przestrzenne tarasy
na ostatnich piętrach
  • 3 kameralne budynki
  • 333 mieszkania
  • metraż od 26 do 93 m²
  • przewaga mieszkań 2- i 3-pokojowych
  • garaże podziemne
  • komórki lokatorskie

Komfortowe osiedle

Twój dom. Twój komfort. Twój cały świat.

Wiemy, jak cenisz poczucie, że jesteś we właściwym miejscu. Najbliższa okolica osiedla sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi. Sklepiki i centra handlowe, szkoły i przedszkola, apteki i przychodnie, obiekty sportowe i naturalne tereny zielone – to wszystko znajdziesz w pobliżu. A jeśli potrzebujesz dotrzeć do centrum Warszawy, skorzystaj z komunikacji miejskiej lub wybierz jazdę samochodem.

W pobliżu mieści się centrum handlowe Marywilska 44, a w nieco większej odległości CH Factory, CH Targówek oraz Galeria Północna. W okolicy działa przedszkole i szkoła podstawowa. Bezpośrednio przy inwestycji zatrzymują się autobusy linii 126, 176 oraz N64. Do stacji SKM Warszawa-Żerań można dojść w kilka minut. Ponadto, po drugiej stronie Kanału Żerańskiego znajduje się pętla tramwajowa, do której dojeżdżają linie nr 1 i 4. Dzięki komunikacji publicznej oraz rozbudowanej sieci dróg z Marywilska Osiedle Kameralne można będzie szybko dojechać m.in. do centrum Warszawy - podróż samochodem zajmuje około 20 minut, a pociągiem lub tramwajem 10 minut więcej. Warto dodać, że na pobliskie Bródno za dwa lata będzie doprowadzona II linia metra.

Urokliwa zabudowa osiedla wśród zieleni oraz strefy wypoczynku uprzyjemnią Ci każdy dzień. O dobre samopoczucie zadbasz na terenie rekreacyjnym, a place zabaw to spełnienie marzeń dzieci. Spokojną kolorystykę elewacji w barwach ziemi dobraliśmy tak, by działała na Ciebie kojąco. Wieczorem trudno o lepszy odpoczynek niż relaks na tarasie z widokiem na 100-letni dąb. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone i będzie chronione.

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie
Wybierz piętro najeżdżając kursorem na budynek
Jakiego mieszkania szukasz
1 Pokojowe
1 Pokojowe
2 Pokojowe
2 Pokojowe
3 Pokojowe
3 Pokojowe
4 Pokojowe
4 Pokojowe
bottom
Metraż
29
93

Dostępnych rozkładów:

Dostępnych mieszkań:

Dostępne na piętrach:

Aktualności
Wakacyjna promocja
Skorzystaj z nowej wakacyjnej promocji! Do każdego mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowego miejsce w GARAŻU PODZIEMNYM w cenie 12 000 zł. Tylko do końca…
Unidevelopment S.A. – Budowlana Firma Roku 2017
Unidevelopment S.A. to firma z 10-letnim stażem w branży deweloperskiej. Spółka konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na rynku w Warszawie oraz w…
Miasto w dawnej fabryce traktorów
Setki mieszkań powstają w osiedlach wyrastających na terenie zburzonych hal dawnej fabryki Ursus w rejonie ul. Posagu 7 Panien w Ursusie. Deweloperzy…

Kontakt

Jak dojechać?
+48 22 298 68 68
marywilska [at] unibep.onmicrosoft.com
Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Marywilska 58
03-042 Warszawa

poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-15:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (02-677 Warszawa ul. Cybernetyki 9) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).