Logo Unidevelopment

Osiedle Idea

Osiedle Idea etap 1

ul. Listopadowa 5, Radom

Ukończone
Status:
Zakończenie sprzedaży

Nasz pomysł na przestrzeń, Twój pomysł na życie

Osiedle IDEA jest nowoczesnym, spójnym architektonicznie i przemyślanym przestrzennie kompleksem mieszkaniowym. Na działce liczącej 29,2 ha zaprojektowano budynki wielorodzinne oraz mieszkania apartamentowe w zabudowie bliźniaczej. Planowane są także tereny zielone oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

I etap

Pierwszy etap osiedla IDEA to nowoczesny budynek wielorodzinny, który jest wyposażony w parking podziemny, windy, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe zewnętrzne. Znajduje się w nim 46 mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz 2 lokale usługowe w parterowej części budynku. Naszą ambicją było zaprojektowanie przestrzeni, która zapewni Ci poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania. Jednym słowem Osiedle IDEA, to IDEAlne miejsce, by zrealizować w nim swój własny pomysł na życie. Teraz to możliwe.
Właśnie tutaj – w Twoim mieście.

Zapraszamy!

Blisko centrum, blisko zieleni, blisko Ciebie

Osiedle IDEA powstaje w spokojnej, willowej okolicy niedaleko centrum Radomia, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta oraz z drogami wylotowymi w kierunku Warszawy, Łodzi czy Krakowa. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i supermarkety, a w niedalekiej przyszłości na terenie osiedla powstaną tereny zielone. Warto też nadmienić, że istniejąca już oferta handlowo-usługowa, oświatowa i rekreacyjna zostanie znacznie wzbogacona wraz z pojawieniem się nowych ośrodków i sklepów wpisanych w projekt osiedla.

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
I kwartał 2018
Start przedsprzedaży
2
I kwartał 2019
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
III kwartał 2019
Gotowa konstrukcja budynku
4
III kwartał 2019
Pozwolenie na użytkowanie
5
IV kwartał 2019
Przekazywanie kluczy
6
IV kwartał 2019
Zakończenie sprzedaży
Aktualności

Kontakt

idea [at] unidevelopment.pl
Biuro Sprzedaży

ul. Listopadowa 5
26-601 Radom

Przesyłając wiadomość zapoznaj się z Polityką prywatności (ochrony danych osobowych).

Jeśli dodatkowo chcesz otrzymywać od nas na stałe również inne oferty, możesz również wyrazić zgodę:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Unidevelopment S.A. drogą elektroniczną na mój adres e-mail ofert sprzedaży i najmu lokali oraz innych związanych z tym usług oferowanych przez Unidevelopment S.A. oraz inne podmioty z grupy Unidevelopment S.A.

Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia powyższej w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.