Logo Unidevelopment

Ursa Park

Ursa Park

ul. Quo Vadis 1, Warszawa

Ukończone
Status:
Zakończenie sprzedaży

Nowe osiedle Ursa Park znajduje się w Warszawie, w samym sercu Ursusa. Jest drugą częścią Projektu Ursa, którego realizacji podjęły się firmy CPD S.A. oraz Unidevelopment S.A.
 

CPD

uni

  • mieszkania od 29 do 76 m2
  • ceny od 6 200 zł/m2
  • park przy osiedlu
  • zakończenie budowy: budynki A i B - jesień 2018, budynek C - lato 2019
  • lokale usługowe na parterze
  • panele fotowoltaiczne + oświetlenie LED
  • 10,3km do Pałacu Kultury i Nauki
  • 450 m. do SKM (Szybka Kolej Miejska)

Wizualizacje osiedla

Ursa Park to trzy, zaprojektowane z dbałością o efektowną formę, budynki – dwa większe i jeden mniejszy. Budynek mniejszy jest obłożony elegancką okładziną ceramiczną, bryłę większych budynków rozświetlają jasne tynki.
Mieszkania rozplanowane są w taki sposób, by pomieszczeniom dziennym zapewnić jak najlepsze doświetlenie i kontakt z zielenią wokół. Mieszkania parterowe mają ogródki, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach – balkony i loggie. Na ostatnich kondygnacjach natomiast – tarasy. Ruch samochodowy schowany został w podziemnej hali garażowej. Dziedzińce wypełniają starannie zaaranżowana zieleń (drzewa, krzewy, żywopłoty) i elementy małej architektury

Galeria wnętrz

Powierzchnie wspólne budynków zostały zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mieli poczucie kameralności. W budynkach większych znajduje się od 3 do 5 mieszkań na kondygnacji, w budynku mniejszym jest natomiast jedna, przestrzenna, doświetlana od góry klatka schodowa, utrzymana w stylistyce modernizmu, z siedmioma mieszkaniami na piętrze. W ofercie Ursa Park znajdują się mieszkania od jednego do pięciopokojowych, od 37 do 80 m2.

Żyj zgodnie z aspiracjami.
Znajdź mieszkanie dla Ciebie

Postęp prac budowlanych

Sprawdź na jakim jesteśmy etapie.

1
Start przedsprzedaży
2
Rozpoczęcie sprzedaży deweloperskiej
3
Gotowa konstrukcja budynku
4
Pozwolenie na użytkowanie
5
Przekazywanie kluczy
6
Zakończenie sprzedaży

Kontakt

ursa [at] unidevelopment.pl
Biuro sprzedaży inwestycji:

ul. Hennela 10
02-495 Warszawa

poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
sobota: 10:00-15:00
Zgoda - przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) przez Unidevelopment S.A z siedzibą w Warszawie (03-285 Warszawa, ul. Kondratowicza 37) do celów komunikacji marketingowej inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - droga elektroniczna
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Zgoda - telekomunikacyjne urządzenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną informacji handlowych w tym marketingowych o projektach realizowanych przez obecne i przyszłe podmioty z grupy kapitałowej Unidevelopment (http://unidevelopment.pl/page/grupa-unibep).
Tak, wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody